Ceny barových židlí

Ceny barových židlí

Barová židle bílá

Barová židle bílá

Cenový rozptyl barových židlí je skutečně široký. V nabídkách společností, zabývajících se prodejem barových židlí, najdeme základní modely barových židlí za několik stokorun, ale také luxusnější provedení, za částku výrazně převyšující deset tisíc Kč. Cena barových židlí je ovlivněna především druhempoužitého materiálu, jeho množstvím a samozřejmě také jeho kvalitou.

Levnější barové židle jsou většinou vyráběny z méně masivních konstrukcí a není použito například tak kvalitního čalounění, jako je tomu u dražších produktů. Na druhou stranu jsou tyto levnější barové židle ideálním řešením pro ty, jež nově zařizují podnik a potřebují větší počet atraktivních barových židlí, za co nejmenší cenu. A pokud patříte ke druhé skupině, která hledá opravdu to nejkvalitnější, nejluxusnější zboží a jste si ochotni připlatit, tak i vy si jistě v bohaté nabídce vyberete ten typ židlí, který se vám bude nejvíce zamlouvat.

Obecně platí, že levnější variantou jsou klasické čtyřnohé barové židle. Ovšem existují i výjimky, jako je například dřevěná barová židle z dubového a bukového dřeva, s čalouněním z nejkvalitnější kůže, jejíž cena se pohybuje nad hranicí osmi tisíc Kč. Průměrně se cena dřevěných, čtyřnohých barových židlí pohybuje od jednoho do tří tisíc korun. Cena čtyřnohých barových židlí, s kovovou kostrou, se může vyšplhat ještě o nějakou tu tisícovku výše. Dražší variantou jsou obvykle jednonohé barové židle. Zde je vyšší cena obvykle vykompenzována například systémem, pomocí něhož lze upravovat výšku židle. Cena těchto židlí se pohybuje v rozmezí 5 – 13 tisíc Kč. Můžete narazit ale i na jednonohé barové židle bez tohoto systému, v tomto případě se pořizovací cena drží pod hranicí dvou tisíc korun.

O webu

Uvažujete-li o nákupu stylových a elegantních židlích do domácnosti nebo do barů či restauracích, jasnou volbou jsou barové židle. Díky nepřebernému množství tvarů, designu, barev se hodí do každé místnosti. Naše webové stránky jsou věnované právě barovým židlím. Budete-li mít zájem poskytneme vám informace o materiálech, ze kterých se tyto moderní židle vyrábí, o jejich velikostech, umístění, rozměrech či cenách.

nabytek